مهندس موسوی

پیام تبریک شهردار کرکوند به مناسبت روز خبرنگار

( به مناسبت ۱۷ مردادماه سالروز شهادت محمود صارمی )
متن پیام تبریک مهندس موسوی، شهردار کرکوند به مناسبت روز خبرنگار

حضور اصحاب رسانه در عرصه‌های مختلف خبررسانی و انعکاس صحیح و به موقع اخبار و اطلاعات  گوناگون نقش بسزایی در ارتقای سطح آگاهی و رشد فرهنگ عمومی و تخصصی جامعه دارد در دنیای امروز، خبرگزاری‌ها وخبرنگاران نقشی مهم و تعیین‌کننده‌ای بعنوان رابط بین مسئولین، سازمان‌ها و مردم در اطلاع رسانی صحیح و ایجاد محیط امن خبری، ایفا می‌کنند.

خبرنگاران وجدان بیدار جامعه و در خط مقدم جبهه آگاهی بخشی به جامعه هستند و برای اطلاع‌رسانی صحیح، دقیق و سریع حوادث و رخدادها تلاش می نمایند و امید است در این مسیر از هیچ کوششی دریغ نورزند و تحت تأثیر جوسازی‌ها ، شایعه پراکنی‌ها، هیاهو‌آفرینی‌ها، قرار نگیرند.

تا رسم امانتداری که مهم ترین رسالت خبرنگاری است، نگرش دقیق و عمیق خبرنگار به رخدادها و وقایع خبری، توجه به اولویت های جامعه با رویکرد حفظ وفاق، انسجام و آرامش به سرانجام برسد

این روز فرصت مغتنمی است که از تلاش خستگی ناپذیر و صادقانه خبرنگاران عزیز تشکر و قدردانی نمایم و این روز پاسداشت حق گویی و حق جویی و پاسداشت قلم را به همه آنان تبریک و تهنیت عرض می نمایم. امیدوارم  با استعانت و توکل به خداوند متعال در انجام رسالت آگاهی بخشی و شفاف سازی  و ارتقاء سطح فرهنگی جامعه موفق و موید باشید.

سید رسول موسوی
شهردار کرکوند

( روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کرکوند )