مهندس موسوی

پیام شهردار کرکوند بمناسبت ۱۳ آبان ماه

( سیزده آبان ، روز مبارزه با استکبار جهانی )

پیام شهردار کرکوند بمناسبت ۱۳ آبان ماه

سیزدهم آبان برگی زرین از تاریخ انقلاب اسلامی است که به دل های مومنان جسارت استکبارستیزی و درس بزرگ شهادت و دلیری آموخت و ترجمان این واقعیت شد که سرانجام دیوار ستم همواره فرو ریختنی است.
سیزدهم آبان ماه در تقویم رسمی کشور ما جایگاه ویژه و ممتازی دارد. در تاریخ پرفراز و نشیب کشورمان این روزشاهد تبعید سر سلسله ی بیداردلان و نادره ی روزگاران حضرت امام خمینی (ره) بوده است وبا اغتنام فرصت به روان پاک روح خدا و همه جان های خدایی به ویژه شهدای دانش آموز که بیداری توام باآزادی معنوی و اجتماعی خواست رهایی از یوغ استکبار را برای ما به ارمغان آوردند و استقلال و جمهوری اسلامی را به ما ارزانی بخشیدند سلام و درود می فرستم .
در تاریخ ایران سرافراز سیزدهم آبان از جمله روزهای پر فروغی است که جاودان و بلند خواهد ماند زیرا در این روز بود که دانش آموزان فداکار به همگان نشان دادند که با توکل به خدا ، اتکا به نفس و ابتناء بر وحدت می توان در برابر هر طاغوتی ایستاد .
دانش آموزان آگاه و شجاع همواره در حق طلبی ، دفاع از مظلوم و مبارزه با استکبار نقشی فعال ایفا کرده اند. اینجانب ضمن گرامیداشت حماسه جاویدان تاریخی از آینده سازان ایران اسلامی درخواست می نمایم در پرتو رهنمود های رهبر معظم انقلاب همواره روحیه حقیقت جویی ، ظلم ستیزی و عدالت طلبی و مبارزه با استکبار را در دل و جان خود بیدار نگه داشته  و با کوشش و تلاش در راه علم و معرفت آینده ای روشن تر از پیش را برای میهن عزیزمان رقم بزنند.

سید رسول موسوی

شهردار کرکوند