بلیط چارتر ارزان

ارزانترین بلیط هواپیما چارتر را از کجا بخریم؟

( رپورتاژ آگهی )

ارزانترین بلیط هواپیما چارتر را از کجا بخریم؟

عموم افرادی که قصد خرید بلیط هواپیما و سفر را دارند، سایت های بسیاری را برای پیدا کردن بلیط هواپیما با قیمت مناسب جست و جو می کنند. گاهی نیز ممکن است قیمت مناسبی پیدا کنند، اما تعلل در خرید و بررسی سایت های دیگر باعث اتمام بلیط آن سایت شود و در نتیجه نتوانند بلیط را با قیمت مناسب تهیه کنند!

در ادامه به بررسی راه های ارزانتر خریدن بلیط هواپیما می پردازیم.

در بعضی از مواقع خرید بلیط های گروهی گرانتر از بلیط به صورت تکی است. بنابراین اگر به صورت گروهی بلیط تهیه می کنید، قیمت بلیط هواپیما (www.safarme.com) را یک بار به صورت تک تک و یکبار به صورت گروهی بررسی کنید. در خرید بلیط به صورت تک تک احتمال اینکه صندلی هایتان کنار هم نیفتد زیاد است. اما اگر دغدغه قیمت دارید می توانید در طول سفر از هم دور بنشینید و با رسیدن به مقصد دور هم جمع شوید.

بلیط هواپیما در تعطیلات رسمی و اعیاد، همیشه گرانتر است. به طور کلی در فصل هایی که تقاضا برای بلیط افزایش پیدا می کند شاهد افزایش قیمت تمام اقلام سفر هستیم. بسیاری از افراد به دنبال بلیط چارتر ارزان در این مواقع هستند. اما متاسفانه بلیط های چارتر نیز نسبت به سایر زمان ها گرانتر شده اند.

اما وبسایت هایی که رابطه مناسبی با چارتر کننده ها دارند عموما قیمت های مناسب تر و رقابتی تری را در اختیار مسافرانشان قرار می دهند. با بررسی این موضوع به راحتی می توانید سایتی که بهترین قیمت بلیط چارتر را ارایه می کند، پیدا کنید.

البته انتخاب سایت مناسب خرید بلیط چارتر مهم است. چرا که ممکن است به هر دلیلی اتفاقی باعث کنسلی بلیط هواپیمایتان شود. عموم سایت ها، به عنوان جریمه هزینه کل بلیط چارتر را سوخت می کنند و هیچ وجهی را به مسافر باز نمی گردانند. اما بعضی از سایت ها مانند سفرمی، بلیط چارتر مسافران را کنسل می کنند.

اعلام زمان کنسلی بلیط چارتر نیز مانند بلیط های سیستمی اهمیت دارد. بنابراین بهتر است به محض اینکه سفرتان لغو شد، سریعا کنسلی خود را به پشتیبانی سایت سفرمی اعلام کنید.

بسیاری از سایت ها علاوه بر ارایه بلیط، خدمات دیگری به مسافران می دهند که به طور کلی هزینه های سفر را کاهش می دهد. مانند تخفیف در ترنسفر فرودگاهی، ارایه کدهای تخفیف خدمات و تفریحات گردشگری در مقصد و … . این موضوع نیز می تواند باعث کاهش هزینه هایتان شود.

از طرفی بهتر است همه خدمات گردشگریتان را از یکجا تهیه کنید! مثلا در وبسایت سفرمی یک درصد از کل مبلغ خریدتان به حساب کاربریتان بازگردانیده می شود که می توانید در خریدهای بعدیتان استفاده کنید. بنابراین میزان تخفیفی که به ازای خرید بیشتر می گیرید افزایش میابد.

در باشگاه مشتریان این سایت، سطح های مختلف امتیازی وجود دارد. و مسافرانی که از این سایت خرید می کنند بسته به میزان خریدشان در سطح های برنزی، نقره ای، طلایی دسته بندی می شوند و می توانند با توجه به امتیازشان از خدمات و تخفیفات شرکای تجاری سفرمی استفاده کنند که باعث کاهش هزینه ها می شود.

فراموش نکنید اگر می خواهید یک درصد هزینه های کل خرید و استفاده از باشگاه مشتریان سفرمی شامل حالتان شود، حتما باید در این سایت ثبت نام کنید. در وبسایت سفرمی برای خرید اجباری به ثبت نام نیست. اما استفاده از تخفیف های این سایت و شرکای تجاری آن، نیازمند ثبت نام اولیه در سایت است. علاوه بر آن باید در هر خرید به اکانتتان وارد شوید تا امتیاز خریدتان به حسابتان اضافه شود.

از دیگر مواردی که می توان بلیط را ارزانتر خرید پروازهای غیر مستقیم است! اگر در سایت ها چرخی بزنید متوجه می شوید بعضی از پروازها توقف دار هستند و به صورت مستقیم به مقصد نمی روند. این پروازها عموما ارزانتر از پروازهای مستقیم هستند. البته مدت زمان حضور شما را در هواپیما افزایش می دهند و اگر سریع رسیدن به مقصد برایتان اهمیت دارد بهتر است بلیط هواپیما مستقیم را تهیه کنید.

اگر زمان سفر برایتان اهمیت ندارد، بهتر است به جای آخر هفته در اواسط هفته بلیط تهیه کنید. عموما قیمت بلیط ها در اواخر هفته ها افزایش میابد. یا فصلی که مردم کمتر به سفر می روند را برای سفرتان انتخاب کنید. مثلا در مهر ماه و بعد از تعطیلات نوروزی تقاضای مردم برای سفر کمتر می شود. از طرفی در روزهای پایان سال نیز می توانید برای مقاصدی مانند استانبول بلیط هواپیما چارتری ارزانتری پیدا کنید.

همچنین ببینید

کفپوش

چه کفپوشی برای پارکینگ تهیه کنم؟

( رپورتاژ آگهی ) چه کفپوشی برای پارکینگ تهیه کنم؟ در این مقاله با انواع …